İNSAN KAYNAKLARI VE POLİTİKAMIZ


Avixa olarak insan kaynakları politikamız, çalışan memnuniyeti ve mutluluğunu sağlayarak, Kuruluşumuzu geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişime açık, takım ruhuna sahip çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmaktır.

Hedeflerimiz, fırsat eşitliği ilkesine dayanarak, doğru insanları doğru pozisyona yerleştirmek, çalışan performanslarını objektif kriterlere göre değerlendirmek, çalışanlarımızın gelişimini sağlayarak sonuç odaklı, insiyatif alabilen, güçlü iletişim becerilerine haiz ekip arkadaşlarından oluşan, bir iş ortamı sağlamaktır.

İŞ BAŞVURUSU


Avixa’ya gelen tüm başvurular titizlikle incelenmekte, pozisyona uygun başvurular işe alım sürecine dahil edilmektedir.

Ekibimizin bir parçası olmak isterseniz Kariyer.net ve LinkedIn’de yer alan açık pozisyonları takip ederek veya info@avixa.com.tr adresini kullanarak özgeçmişinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan tüm özgeçmişler incelenmekte ve personel ihtiyacı oluştuğu dönemlerde kayıtlarımızdaki mevcut özgeçmişler öncelikli olarak değerlendirmeye alınmaktadır.

STAJ BAŞVURUSU


Staj başvurusunda bulunan adaylara yaz döneminde en az 1 ay süre ile staj olanağı sağlanmaktadır.
Staj başvurularınız için info@avixa.com.tr adresini kullanarak özgeçmişinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME VE SOSYAL HAKLAR


Şirketimizde işe yeni alınan çalışanların ücretlerinin belirlenmesinde, temel olarak görevin gerektirdiği sorumluluklarla beraber; kişinin sahip olduğu yetkinlikler, eğitim, deneyim, alınan sorumluluklar ve piyasa verileri esas alınmaktadır. Ücretlerimiz bireysel performans sonuçları ve ekonomik veriler göz önünde bulundurularak yılda bir defa gözden geçirilmektedir.

TOP